facebook twitter Google Plus
Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz'in başrollerini paylaştığı Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar gibi isimlerin rol aldığı Mia Yapım'ın yeni dizisi Ateş Böceği'nin 16. bölümü 22 ekim Pazar akşamı star tv ekranlarında. Aslı önündeki büyülü geleceği çok önceden görmüş fakat şüpheci tavırları kendisine engel olmaya yetmiştir. Aslı ve Barış giderek tehlikeli sularda yüzmeye devam ederler.
Ateş Böceği dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ateş Böceği dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (2)
yorum Aslı

Sezon finaline gidier mi gider; önceki bölümlerde satır aralarına serpiştirilen konuların tek tek açığa çıkarılacağı, Aslı’nın agathalığı,Teo ve Barış’ın da desteğiyle kazanın ardındaki asıl gerçeğin ortaya çıktığı, en az ilki kadar hareketli, eğlenceli ve romantik bir ikinci sezon olabilir.

yorum Aslı

Güzel bir sezon finaline doğru gidebilir; önceki bölümlere serpiştirilen, satır arası kalan ayrıntıların tek tek açıklık kazanacağı, Aslı, Teo ve Barış ‘ın ajanlığı ! ile kazanın ardındaki gerçek olayların aydınlatılacağı yeni bölümlerle 2. Sezon en az birincisi kadar hareketli, eğlenceli ve romantik olabilir.


Anahtar kelimeler: , Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti