Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı

 
Reklamlar
Ateş Böceği 16. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz'in başrollerini paylaştığı Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar gibi isimlerin rol aldığı Mia Yapım'ın yeni dizisi Ateş Böceği'nin 16. bölümü 22 ekim Pazar akşamı star tv ekranlarında. Aslı önündeki büyülü geleceği çok önceden görmüş fakat şüpheci tavırları kendisine engel olmaya yetmiştir. Aslı ve Barış giderek tehlikeli sularda yüzmeye devam ederler.
Reklamlar
Yorum Yap

2 Yorum Yapıldı
  1. Aslı: Sezon finaline gidier mi gider; önceki bölümlerde satır aralarına serpiştirilen konuların tek tek açığa çıkarılacağı, Aslı’nın agathalığı,Teo ve Barış’ın da desteğiyle kazanın ardındaki asıl gerçeğin ortaya çıktığı, en az ilki kadar hareketli, eğlenceli ve romantik bir ikinci sezon olabilir.
  2. Aslı: Güzel bir sezon finaline doğru gidebilir; önceki bölümlere serpiştirilen, satır arası kalan ayrıntıların tek tek açıklık kazanacağı, Aslı, Teo ve Barış ‘ın ajanlığı ! ile kazanın ardındaki gerçek olayların aydınlatılacağı yeni bölümlerle 2. Sezon en az birincisi kadar hareketli, eğlenceli ve romantik olabilir.