facebook twitter Google Plus
Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı 10 Ağustos
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı özeti:

Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz'in başrollerini paylaştığı Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak, Tayra Bahar gibi isimlerin rol aldığı Mia Yapım'ın yeni dizisi Ateş Böceği'nin 7. bölümü 10 ağustosta perşembe akşamı star tv ekranlarında. Aslı önündeki büyülü geleceği çok önceden görmüş fakat şüpheci tavırları kendisine engel olmaya yetmiştir. Aslı ve Barış giderek tehlikeli sularda yüzmeye devam ederler. 


Ateş Böceği dizisi her Çarşamba - 20:00 saatinde Star tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı 10 ağustos fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Ateş Böceği dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum Ela

Bence dizi yeni yeni kendini buldu hemen ilk bolumlerde finalmi olurmus bekleyin bi insanlar benimsesin

yorum isimsiz

Çokk güzel bir dizi lütfez bitmesin

yorum Fatoş

Çok güzel bir aşk filmi o birbirine bakışları hareketleri muhteşem ya bu dizi devam etsin lütfen insana enerji veriyor bu dizi.

yorum İsimsiz

Çok çok guzel

yorum Yaren

Ya hiç birşey olmaz aşık insana hiç birşey olmaz ateşböçeği dizi final gireçek diyorlar doğru mu? Ya abi bitmesin çok güzel dizi aslı, barış, nese anne, metin abi, arzu, Barbaros, gül, teo, İlayda(soğuk levale), Sıdıka (çirkini), Hakan,Handan teyze , cahide teyze, sirin bal böçeği Nisan hanım kaseteçi nese hanım barışın özel terzisi muzaffer ya bunlar bu dizinin yıldızları çok güzel oynuyorlar hemde yakışıyorlar bu kadar ben bu diziyi çok seviyorum insanlar bitmesini istemiyor içlerinden biride benim her bölümünü 3 den fazla isleyen var mesela ben bu filimi isliçemdiye yemekten kezildim gidi birisine sorun Yaren en çok neyi sever yemek deler ama degil ateşböçeği uyumuyorum filmlerine bakıyorum bidaha bakıyorum evin içinde sahroz gibi geziyorum fala tam 5kilo verdim bir haftada o kadar çok seviyorum birde star tv kanalı açık kimseye vermiyorum kumandayı ateşböçeği dizinin 7. Fıratmanı çıkaçakdiye gözüm kör oldu 7. Fıratmanı bulabilmek için artık İnternete yayınlanşın yok sa finalmı gireçek dimi offf yaaaaaa inşallah girmes


Anahtar kelimeler: Ateşböceği fragman, Ateşböceği dizi fragmanı, Ateşböceği fragmanı izle, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı neler olacak, Ateş Böceği 7. Bölüm Fragmanı özeti